A Quiet Night In – Jill Murphy

A quiet night in‘A Quiet Night In’ to jedna z kilku części serii ‘The Large Family’, przedstawiająca perypetie sześcioosobowej rodziny sympatycznych słoni. Uroczą i pełną ciepła słoniową rodzinkę tworzą: Mr Large, Mrs Large i ich czwórka rezolutnych, psotnych i pomysłowych dzieci. Codzienność bohaterów wypełniona jest miłością, radością, pozytywną energią, no i jak na każdą rodzinę przystało – mniejszymi i większymi problemami, w szczególności związanymi z wychowywaniem małych słoniątek.

Tata Słoń obchodzi akurat urodziny, w związku z czym mamie słoniątek marzy się spokojny wieczór z Aquietnightinmężem – a skoro spokojny – to bez dzieci oczywiście. Mrs Large postanawia zatem położyć pociechy wcześniej spać, ale jak to w takich sytuacjach bywa, nic nie idzie według planu. Niełatwo jest zapanować nad tak liczną, wesołą i pełną energii gromadką. Kiedy Mr Large wraca zmęczony z pracy, jego jedynym urodzinowym życzeniem jest po prostu zjeść kolację przed telewizorem. Nie obędzie się jednak bez specjalnej prośby słoniątek, które chcą posłuchać bajki na dobranoc, no i któż nie zrobi tego lepiej niż tata! Mr Large daje się przekonać, niestety po przeczytaniu zaledwie początku książki sam zasypia! Mama Słoń czym prędzej ratuje sytuację, kontynuując czytanie dzieciom. Po chwili jednak ona także zapada w głęboki sen, a pełne niespożytej energii dzieciaki w końcu same udają się do łóżek. Samo życie 😉

A quietnight inInne książeczki z kolekcji ‘The Large Family’ to: ‘Five Minutes’ Peace’ , ‘A Piece of Cake’, ‘All in One Piece’, ‘Mr Large in Charge’ – wszystkie pełne humoru i odnoszące się do codziennej rzeczywistości i problemów każdej rodziny.

Wersja do posłuchania:

https://www.youtube.com/embed/iPvfpkXCiOg„>

Przeczytaj podobne: PEACE AT LAST (by Jill Murphy)

2 uwagi do wpisu “A Quiet Night In – Jill Murphy

  1. Pingback: Peace at Last – Jill Murphy | Let's read in English

  2. Pingback: Happy Blogaversary! | Let's read in English

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s