Captain Duck – Jez Alborough

image

Kaczor, którego już Wam wcześniej przedstawiałam w pozycjach DUCK IN THE TRUCK oraz FIX-IT-DUCK, tym razem wciela się w imagerolę kapitana. Nie trudno się domyślić, że ponownie wprowadza wokół siebie niezły zamęt i pakuje swoich przyjaciół w kłopoty. Stanąć u steru to odpowiedzialne wyzwanie, którego nasz bohater podjął się nie do końca świadomie. Zapraszam na rejs pełen nieoczekiwanych przygód i zwrotów akcji!

image

Wszystko zaczyna się bardzo niewinnie. Kaczor jak zwykle znajduje się w nieodpowiednim miejscu  w najmniej odpowiednim czasie. Jego imageprzyjaciele (koza, owca i żaba) spokojnie szykują łódź, by wspólnie wyruszyć na relaksującą wyprawę. Nieoczekiwane pojawienie się Kaczki w jednej chwili krzyżuje ich wielkie plany. Moment nieuwagi doprowadza do nieopatrznego pociągnięcia linki startowej motorówki, nad którą trudno będzie od tego momentu  zapanować!

image

Zapał to nie wszystko, przydałyby się jeszcze umiejętności sternicze, których niestety zabrakło! Zabawne, rymowane wersy i dynamiczne ilustracje fundują czytelnikowi nie lada widowisko! Pasażer  za burtą, potężny sztorm, wreszcie brak paliwa w łódce – to tylko namiastka tego, czego będziecie świadkami podczas tego szalonego rejsu!

image

Czy ta historia ma szansę dobrze się skończyć? Koniecznie sprawdźcie sami, sięgając po tę publikację! Naprawdę warto! Dobra zabawa gwarantowana!

image

image

image

Wersja CAPTAIN DUCK w całości – kliknij tutaj.

Zachęcam do odwiedzenia strony http://www.jezalborough.com , gdzie znajdziecie więcej informacji dotyczących samego autora oraz jego książek. Tu również dowiecie się jak powstała publikacja CAPTAIN DUCK oraz pobierzecie gotowe do wydruku kolorowanki klik (niektóre dostępne po uprzednim zalogowaniu).

 

7 uwag do wpisu “Captain Duck – Jez Alborough

  1. Pingback: Duck in the Truck – Jez Alborough | Let's read in English

  2. Pingback: Fix-It-Duck – Jez Alborough | Let's read in English

  3. Pingback: Cuddly Dudley – Jez Alborough | Let's read in English

  4. Pingback: Happy Blogaversary! – czyli 3 urodziny bloga. | Let's read in English

  5. Pingback: Washing Line – Jez Alborough | Let's read in English

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s