Happy Blogaversary!

 

design

Podsumowanie:

W ciagu tych dwóch lat istnienia bloga, napisałam dla Was 140 recenzji oraz podzieliłam się pomysłem na literackie zwiedzanie Londynu i wrażeniami z niezapomnianych spotkań autorskich.

TOP 10 – czyli najbardziej popularne recenzje na blogu: We’re Going on a Bear Hunt, Washing Line, The Queen’s Hat, Socks, Meg and Mog, Tree – Seasons Come, Seasons Go, Don’t Worry Hugless Douglas, Dear Mother Goose, Stick Man, Matilda’s Cat.
BOTTOM 10 – czyli rzadziej czytane recenzje, do których szczerze polecam zajrzeć: Billy’s Bucket, Naughty Bus, Otto the Book Bear, Stuck, Don’t Chat to the Bus Driver, Little Rabbit Foo Foo, The Way Back Home, A Quiet Night In, Just Imagine, What the Ladybird Heard Next.

Zakładka CHILDREN’S BOOKS IN PICTURES powstała z myślą o czytelnikach, którzy nie posiadają wersji papierowej danej książki i mogą zajrzeć do wnętrza publikacji za pomocą pokazu slajdów oraz wykorzystać lekturę na zajęciach z dziećmi. Do tej pory przygotowałam 43 prezentacje i zamierzam dodawać ich coraz więcej.

Zostałam zauważona w sieci i udzieliłam dwóch wywiadów – pierwszą rozmowę przeprowadziła ze mną Agnieszka z Bloga o Języku Angielskim – klik , kolejną Ewa z bloga Szuflada Językowa – klik1 , klik2.

Dzięki przynależności do grupy BLOGI EDUKACYJNE poznałam grono kreatywnych blogerek językowych, które bez przerwy inspirują swoimi pomysłami i wspierają dobrym słowem. Podczas tej dwuletniej podróży blogowej otrzymałam też mnóstwo pozytywnych komentarzy i ciepłych słów od wiernych czytelników, za co jestem niezmiernie wdzięczna, gdyż jest to motorem do dalszego działania!

Dzięki blogowaniu rozwinęłam swoje umiejętności w zakresie technologii informacyjnych i wszystko co do tej pory udało mi się stworzyć, osiągnęłam samodzielnie. Posiadam swoje konto na Pinterest, niedawno zdecydowałam się także zagłębić w Instagram. Mój fanpage na Facebooku ma ponad 1500 polubień. Serdecznie zapraszam do obserwowania moich stron 🙂

3 kroki zmiany logo:

design

2 życzenia na 2 urodziny:

 • dalszego zapału do odkrywania tajników anglojęzycznej literatury dziecięcej i nieustannego dzielenia się z czytelnikami swoją pasją,
 • dalszego rozwoju bloga i nawiązywania nowych kontaktów, które będą inspiracją i motorem do nowych wyzwań.

Podziękowania i konkurs:

Serdecznie dziękuję wszystkim czytelnikom za to, że dzielą moją pasję i pozostawiają po sobie ślad w postaci komentarzy. Mam dla Was skromną niespodziankę w postaci konkursu. Do wygrania kalendarz na rok 2017 – 365 startling days of Boynton:

design

Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy, że pod postem urodzinowym odpowiesz na pytanie: ”Dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić ten kalendarz?” – nie zapomnij dodać imienia, abym w razie wygranej mogła się skontaktować ze zwycięzcą. Wyniki konkursu ogłoszę też na moim fanpage na Facebooku. Liczę na Wasze kreatywne pomysły. Miło mi będzie jeśli zaprosisz do zabawy znajomych lub też zachęcisz ich do polubienia mojego bloga. Najciekawszą odpowiedź nagrodzę tym uroczym kalendarzem. Komentarze konkursowe, które będą brane pod uwagę można dodawać od 31 stycznia do 10 lutego 2017r. Ogłoszenie wyników przewiduję najpóźniej 17 lutego 2017. Zachęcam do zabawy!

6 uwag do wpisu “Happy Blogaversary!

 1. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek bloga! Uwielbiam go, gdyż jest jedyny w swoim rodzaju. Twoje recenzje są pisane w świetnym stylu – zawsze doczytuję do końca i niestety lub „stety” zachęcają mnie do nabycia poszczególnych publikacji 🙂
  Dlaczego kalendarz powinien trafić do mnie? Po pierwsze, nie posiadam żadnego w domu, gdyż fundusze przeznaczane są na książki 😉 Po drugie, jego rozwiązania graficzne przemawiają do mnie i na pewno każdy dzień stawałby się pogodniejszy 🙂 Po trzecie, ma on idealne gabaryty! 🙂 Pozdrawiam, Ilona

  Polubione przez 1 osoba

 2. Bardzo fajne podsumowanie i świetny pomsył z Bottom 10 😉
  A dlaczego kalendarz powinien trafić w moje ręcę? Przyznam, że wpadł mi w oko już wtedy, gdy chyba na początku stycznia opublikowałaś jego zdjęcie na FB 😉 Były idelaną pomocą podczas moich lekcji – stanowiłby świetne urozmaicenie lekcji podczas codziennego zapisywania dat podczas i tematów. Bardziej ciekawe sentencje z kalendarza moglibyśmy zapisywać w zeszytach obok daty – myślę, że spodobałłoby się to dzieciakom. W ostatnim czasie wprowadzam na swoje lekcje książeczki anglojęzyczne i taki kalendarz stanowiłby fajne uzupełnienie 🙂 No i nie ukrywam, że taki kalendzarz sprawiły mi samej dużą radość. Tak więc 3mam za siebie kciuki 😉

  Polubione przez 1 osoba

 3. Twój blog, jak i nagroda w tym konkursie idealnie wpisuje się w krąg moich zainteresowań, jak również… temat mojej pracy magisterskiej 🙂 Ilustracje w książkach obrazkowych to temat jednego z moich podrozdziałów nad którym obecnie pracuję 🙂 Kalendarz stanowiłby dla mnie źródło dodatkowej inspiracji i osłodziłby mi te (wcale nie łatwe) zmagania. Bardzo chętnie pokazałabym go również moim uczniom.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Happy Birthday! Cha, cha …!!! Jak tylko zobaczyłam bohatera okładki, od razu wiedziałam, ze ten kalendarz będzie pasował do mnie ….:) Jakbym pokazała go moim dzieciakom/uczniom na pewno pomyślałyby, że mam kalendarz ze swoją podobizną (podśmiechiwałyby się skrycie, ale oczywiście nikt nie miałby odwagi mi tego powiedzieć) Podobnie jak ten osobnik mam przydługawy nochal (on dzióbek), często sterczące od szybkiego związania włosy, ale cechą, która nas najbardziej łączy jest spojrzenie!!! Każdy mój uczeń potwierdzi, że moje oczy przybierają taką wielkość i kształt kiedy mówca popełni karygodny 😉 błąd 🙂 Zaraz wiedzą, że nie jest OK i nie idą już więcej tą drogą 🙂 Poza tym jestem łagodna jak baranek, do rany przyłóż i miód na serce nauczyciel angielskiego 🙂 Proszę przyznać, że w zasadzie każdy, ale … ja najbardziej potrzebuję tego kalendarza 🙂 p.s. Gratuluję bloga.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Dziekuje za wszystkie wpisy konkursowe! Mimo, iz nie było ich aż tak wiele, było mi niesamowicie trudno wybrać jedną odpowiedz, ktora zasługuje na nagrodę. Żałuje, iz nie mam aż 4 kalendarzy, gdyż każdy komentarz niesie w sobie cos kreatywnego. Z pomocą rodzinnego jury wybrałam właścicielkę kalendarza – Ewelinę! Jednak w podziękowaniu za udział w konkursie mam dla pozostałych uczestniczek nagrody niespodzianki 😉 Proszę o kontakt mailowy na letsreadinenglish@gmail.com z danymi do wysyłki. Pozdrawiam. Maria

  Polubienie

 6. Pingback: Happy Blogaversary! Let’s read in English is 4! | Let's read in English

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s