Happy Blogaversary! – czyli 3 urodziny bloga.

Z okazji 3 urodzin LET’S READ IN ENGLISH przyszedł czas na refleksje i podsumowanie działaności bloga 😊

Równo 3 lata temu, usiadłam wieczorem do laptopa, by zamieścić na blogu pierwsze recenzje. Dokładnie pamiętam, że były to: SOME DOGS DO, THE FISH WHO COULD WISH oraz SOMEONE BIGGER.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Od tego czasu systematycznie publikowałam nowe tytuły, odkrywałam coraz to nowe książeczki oraz ich autorów, brałam udział w wielu literackich wydarzeniach. Mimo upływu czasu,  nadal sprawia mi to niesamowitą frajdę, nieustannie pielęgnuję swoją pasję oraz dokładam wszelkich starań, by rozwijać swojego bloga. Moje działania pozwalają mi pozyskiwać coraz to nowych czytelników, których staram się inspirować anglojęzyczną literaturą dziecięcą i – mam nadzieję – zarażam uzależnieniem od książeczek obrazkowych 😉

W ciągu tych 3 lat opublikowałam ponad 180 recenzji, a w zakładce CHILDREN’S BOOKS IN PICTURES zamieściłam 48 prezentacji dziecięcych publikacji. Oprócz rekomendacji książek, na blogu zaczęłam dzielić się z Wami również innymi literackimi pomysłami i inspiracjami, relacjonowałam spotkania ze znanymi autorami oraz polecałam miejsca i wydarzenia nieodłącznie związane ze światem literatury dziecięcej. Przykładowymi wpisami będą tu: Niezapomniane spotkania autorskie – (vol.1, 2, 3) , Londyn szlakiem literackim, Do Something BOOKy – pomysły na obchody Dnia Książki, PADDINGTONowy Zawrót Głowy czy Winter Wonderland.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

To właśnie poprzez prowadzenie strony Let’s read in English, miałam okazję nawiązać gro kontaktów i poznać wiele interesujących osobowości. Dzięki grupie kreatywnych blogerek językowych, które bezustannie inspirują swoimi pomysłami oraz wspierają radą i dobrym słowem, dołączyłam do akcji HIGH5 – przybij piatkę z blogującymi anglistkami. Dotychczas miałam przyjemność wziąć udział w czterech odsłonach tej niesamowitej akcji – a wpisy, które powstały na jej łamach możecie przeczytać tu:

SPRING INTO READING, PRZED OSTATNIM DZWONKIEM, BOOK TO SCHOOL, LET IT SNOW.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Podczas mojej 3-letniej podróży blogowej zebrałam też grono wiernych czytelników, od których otrzymuję mnóstwo pozytywnych komentarzy i ciepłych słów, za co jestem niezmiernie wdzięczna! Właśnie świadomość, że czytacie moje recenzje jest motorem do dalszego działania i dodaje skrzydeł! Dziękuję, że jesteście!

Najchętniej odwiedzane wpisy minionego roku to oczywiście wpisy w ramach akcji High5 😉 Zaraz po nich, na liście najpopularniejszych znajdują się: WASHING LINE, THE CROCODILE WHO DIDN’T LIKE WATER, WE ARE GOING ON A BEAR HUNT, THE GRUFFALO, THE QUEEN’S HANDBAG, HIPPO HAS A HAT, THE QUEEN’S HAT, SHARK IN THE PARK ON A WINDY DAY, MEG AND MOG oraz PLEASE MR PANDA.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Najmniej popularne wpisy, do których odwiedzenia bardzo zachęcam: NAUGHTY BUS, THE WAY BACK HOME, I WANT MY HAT BACK, ANGELICA SPROCKET’S POCKETS, CAPTAIN DUCKEeeek MOUSE!,IF YOU GIVE A MOUSE A COOKIE, UP AND DOWN, THE GREAT PAPER CAPER, BILLY’S BUCKET.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Czego życzę sobie i wszystkim odwiedzającym mojego bloga? Kolejnego udanego roku owocnego w nowe wyzwania i nieustannego odkrywania coraz to nowszych i wciągających publikacji oraz dzielenia się nimi z Wami – Drodzy Czytelnicy! Życzę sobie niespożytej energii i chęci do kontynuacji rozwijania bloga i wzbogacania go o nowe wpisy, które będą cieszyły się popularnością 🙂

Serdecznie zapraszam do obserwowania Let’s read in English za pomocą mediów społecznościowych 🙂Posiadam swoje konto na Pinterest, frajdę sprawia mi publikowanie zdjęć na Instagram, od pewnego czasu staram się dodawać ciekawe filmiki również na You Tube. Mój fanpage na Facebooku pozyskał  ponad 2000 polubień.

A na sam koniec niespodzianka! Urodzinowy konkurs, w którym można wygrać te oto kalendarze na rok 2018! Są jacyś chętni??? Podaję zatem instrukcję, jak zostać posiadaczem zestawu, który widnieje na zdjęciu:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Wystarczy, że pod postem urodzinowym dokończysz zdanie: ”Let’s read in English to… „– nie zapomnij dodać imienia, abym w razie wygranej mogła się skontaktować ze zwycięzcą. Wyniki konkursu ogłoszę też na moim fanpage na Facebooku. Liczę na Wasze kreatywne odpowiedzi. Miło mi będzie jeśli zaprosisz do zabawy znajomych lub też zachęcisz ich do polubienia mojego bloga. Do autora najciekawszej odpowiedzi trafi ten oto zestaw kalendarzy na rok 2018. Komentarze konkursowe, które będą brane pod uwagę można dodawać od 31 stycznia do 10 lutego 2018r. Ogłoszenie wyników przewiduję najpóźniej 18 lutego 2018. Zachęcam do zabawy!

📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚

 

 

7 uwag do wpisu “Happy Blogaversary! – czyli 3 urodziny bloga.

    • Cieszę się niezmiernie, że mogę być inspiracją dla Ciebie i Twoich uczniów. Takie właśnie było jedno z założeń bloga 🙂 Dziękuje za życzenia i miłe słowa, ktore zawsze dodają energii i chęci do dalszego działania!

      Polubienie

  1. Pingback: Happy Blogaversary! Let’s read in English is 4! | Let's read in English

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s