Grow your own library!

Drodzy Czytelnicy!

Mam dla Was niesamowitą wiadomość! Niedawno wpadłam na trop cudotwórczych nasion. Tego jeszcze nie było i wiem, że będziecie zachwyceni – dlatego spieszę podzielić się z Wami tą nowiną! Mianowicie – już niedługo będziemy mogli uprawiać wymarzone książki. Tak! Dobrze widzicie!

Na razie produkt jest testowany i miejmy nadzieję, iż niedługo zostanie rozpowszechniony i dopuszczony do ogólnej sprzedaży. Wyobraźcie sobie, że należę do szczęśliwego grona osób, które biorą udział w badaniu wydajności tych nasion i przez kolejne miesiące będę hodować… KSIĄŻKI!!!

Każdy testujący otrzymał od producenta specjalny zestaw, w którego skład wchodzą: słoiczek z nasionkami, specjalna etykietka z unikalnym numerem i kodem przypisanym dla każdego biorącego udział w doświadczeniu, dokładne instrukcje postępowania oraz pojemniczek do wsadzenia nasion!

Nawet w telewizji i gazetach było ostatnio głośno o tym projekcie. Pewnie niektórzy za Was już widzieli we wiadomościach.

Jestem bardzo przejęta moją nową rolą książkowej ogrodniczki. Zakasam rękawy i zabieram się za sadzenie! Obiecuję na bieżąco informować Was o postępach, trzymajcie kciuki i nie zapomnijcie wpadać na bloga, będą aktualizacje!!! Jak wszystko dobrze pójdzie i plony obrodzą to z najwierniejszymi czytelnikami podzielę się szczepkami roślinki, żeby hodowla się rozprzestrzeniała! Tak więc bacznie obserwujcie bloga i nie zapominajcie o komentowaniu! 😉

 

2 uwagi do wpisu “Grow your own library!

  1. Pingback: Happy Blogaversary! Let’s read in English is 4! | Let's read in English

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s